Bazény

Bazén na klíč

Pokud si zvolíte variantu bazén na klíč, Bazénstav se postará o vše. Zajistí kompletní servis: projekt, výrobu, dopravu a usazení bazénu na vámi určené místo na vaší zahradě v Turnově a okolí, ale v celém kraji.

Bazén bez stavebních prací

Druhá varianta je bez stavebních prací, Bazénstav Turnov & Kacanovy vám na přání připraví projekt a doveze hotový bazén, a to i do okolních krajů.

Záruka kvality

Bazénstav Turnov & Kacanovy kvalitu nejen slibuje, ale také požaduje. Proto na veškeré bazény používá zkušenostmi ověřený 5 mm polypropylen, plast vysoce odolný proti UV záření, mrazuvzdorný i při velmi nízkých teplotách, odolný proti bazénové chemii a samozřejmě zdravotně a hygienicky nezávadný. Díky vlastnostem tohoto plastu může bazén zůstat napuštěný vodou i přes zimu.
Protože se polypropylen vyrábí v několika různých odstínech modré, můžete si sami zvolit odstín svého nového bazénu a to podle barevného vzorníku.

Velikost bazénu

Velikost bazénu záleží jen na vás. Bazénstav Turnov & Kacanovy vám navrhne a vyrobí bazén nejen dlouhý a široký podle vašeho přání, zvolit si můžete i libovolnou hloubku bazénu.

Žebřík

Ne každý je přeborník v šipkách, proto již do standardní výbavy patří bazénový žebřík. Pokud si však přejete vestavěné schodiště, bude ho váš bazén mít.

Filtrace

Průzračně čistou vodu zajistí bazénová filtrace, která zachytí všechny nečistoty z vody a sníží tak spotřebu chemických prostředku k čištění vody. Na základě zkušeností dodává Bazénstav filtraci pískovou, která je nejkvalitnější a její nároky na údržbu jsou minimální. Běžně se propírá asi jednou týdně spuštěním zpětného chodu a výměna pískové náplně do filtrace stačí přibližně jednou za 2-3 roky. Písková filtrace využívá k filtrování vody křemičitý písek, ten klade filtrující se vodě přirozený odpor a v mezerách tak zachycuje nečistoty. Již čistá voda se pak vrací znovu do bazénu. Písková bazénová filtrace má oproti ostatním filtracím spoustu výhod. Je bezpečná proti vniknutí vody do filtrace, dokáže absorbovat vysoké množství nečistot a má velmi nízkou spotřebu energie.

Bazénstav to je pohodová dovolená na vlastní zahradě.