Doplňky a ostatní služby

Pro bezproblémový provoz a obsluhu vašeho bazénu dále dodáváme široký sortiment příslušenství. Jsou to bazénové vysavače odstraňující nečistoty ze dna a stěn bazénu, chlorátor (solinátor), který zajistí optimální desinfekci díky přeměně soli na chlór, plováky na teploměry, plováky pro postupné dávkování bazénové chemie, síťky pro sběr nečistot ze dna nebo hladiny bazénu v různých velikostech a další příslušenství, které vám usnadní péči o váš bazén.

Bazénové zastřešení je velice praktické řešení nejen před zvědavými pohledy sousedů, ale i před nepřízní počasí, před extrémním znečištěním nebo například před nevítanou návštěvou vašeho zvířecího přítele. Kvalitní bazénové zastřešení vám prodlouží plaveckou sezónu tím, že zadržuje požadovanou teplotu vzduchu, i když okolní teploty už poklesly. Proto vám k vámi zvolenému bazénu vybereme také ideální bazénové zastřešení.

Bazénstav Turnov & Kacanovy dodává a instaluje tepelná čerpadla na ohřev vody (vzduch-voda), která jsou přímo určena na ohřev bazénové vody a proto jsou odolná chemicky upravené vodě z bazénu. Tepelné čerpadlo vám znatelně prodlouží koupací sezónu nebo umožní koupání při nepřízni počasí. Jeho provoz je automatický a nepotřebuje obsluhu.

To vše záleží především na vašem přání a vzájemné dohodě.